top of page
DSCF1588.jpg

lubrikanty pro každou náladu

VYROBENO V ČECHÁCH S VÁŠNÍ A LÁSKOU

NATULI

Lubrikanty už nejsou jen pro případ nepohodlí nebo análního sexu. Kvalitní lube dokáže zážitek zpříjemnit, zintenzivnit, prodloužit nebo pořádně namlsat. Všechny naše lubrikanty jsou bez alkoholu, parabenů, pegů, barviv, alergenní parfemace a další chemie. Pouze 100% vášeň!

Vodní lubrikanty

 

Nejvhodnější lubrikanty pro klasický sex a chvíle o samotě. Jsou vhodné pro použití s prezervativy a se všemi hračkami. NATULI vodní lubrikanty navíc nežmolkují, nezanechávají skvrny a jsou bez zápachu. Voní pouze po obsažených složkách.

Olejové lubrikanty

 

Ideální lubrikanty pro romantiku a rituály. Můžete je používat s pomůckami, aplikovat všude po těle (NATULI olejové lubrikanty vyživují) a NATULI Coconal lze i ochutnávat (slazený stévií). Nepoužívejte je s prezervativy a dávejte si pozor na skvrny.

Silikonové lubrikanty

 

Bezesporu nejvhodnější lubrikant pro anální hrátky. Silikon se vstřebává do pokožky nejpomaleji a při dostatečné aplikaci si tak můžete hrát tak dlouho, jak se vám chce. Jako každý silikon však není vhodný pro použití na tělo či pleť. Aplikujte tedy přímo na místo, nebo na hračku.

SEXXXY řada

 

Teď a tady! Naše sexy řada lubrikantů je tu pro ty, kdo hledají prostě a jednoduše lubrikant. Vodní jsou 100% přírodní, nežmolkují a vydrží. Obsahují méně aktivních látek než NATULI Premium (ty ve skle) a balíme je do plastu z recyklátu. 

Balíčky a sety

NATULI v dárkovém balení a ve výhodných setech. Naše lubrikanty se totiž navzájem krásně doplňují a proto jsme pro vás připravili nejoblíbenější kombinace. Jste spíše na vodní lubrikanty, olejové, nebo zkoušíte rádi všechno?

Vzorky

Možná se ještě neznáme a na tom není nic špatného. Proto Vám dáváme možnost si nás ozkoušet, než šáhnete po větším balení. Vzorky také dostanete automaticky zdarma ke každé objednávce.

Lubrikanty už nejsou jen pro případ nepohodlí nebo análního sexu. Kvalitní lube dokáže zážitek zpříjemnit, zintenzivnit, prodloužit nebo pořádně namlsat. Všechny naše lubrikanty jsou bez alkoholu, parabenů, pegů, barviv, alergenní parfemace a další chemie. Pouze 100% vášeň!

Intimní pomůcky.

Hračky a doplňky

Hledali jsme hračky, které nejen dobře vypadají, mají hezké balení, nevyrábí se z opravdové kůže, ale zároveň je s nimi zábava a dokáží zrychlit dech. Španělská značka Fetish Submissive splňuje vše.

vybírejte bez obav...

... ze složení, které je 100% přírodní (až na divoký Animal, ten je silikonový, ale obohacený o přírodní vitamín E a jojobu).
... že jakýkoli náš lubrikant obsahuje cokoli živočišného původu. Všechny jsou 100% vegan friendly.
... že bychom neproklepli naše dodavatele s dodržováním cruelty free politiky. 
​... že nemyslíme na dopad na životní prostředí. Používáme skleněné obaly a když plast, tak z recyklátu.
... že byste se museli stydět, pokud necháte lube na nočním stolku. Vše vkusně a diskrétně.
bottom of page