top of page

náš příběh

A PROČ JSME TADY

Jako nejmladší společník v rodinné kosmetické firmě NATUREVITAL, jsem se lehce odklonil od výroby pleťové a tělové kosmetiky, kterou se naše společnost primárně zabývá. Své zkušenosti, které jsem získal vývojem a tvořením receptur čistě přírodní kosmetiky, jsem přenesl do NATULI lubrikantů.

Lubrikanty, na které jsem totiž narážel v obchodech, neodpovídaly mým představám o kosmetice, kterou by lidé měli používat do těla, i na tělo. Věděl jsem, že NATULI bude jiné. S vývojem jednotlivých produktů jsme si tak dali opravdu záležet a celý vývoj trval dva roky. Výběr složek a účinných látek prošel precizním drobnohledem, aby byla dosažena maximální spokojenost zákazníků. Obaly a suroviny jsme vybírali s ohledem na kvalitu a cruelty free politiku dodavatelů.

V současné době připravujeme spoustu nových produktů a hraček. Vše v duchu značky NATULI - hrajte si, nestyďte se a poznávejte se. Uvidíte, bude to jízda!

Honza Hrkal
Zakladatel

proč jsme tady

​Baví nás vymýšlet nové a vzrušující cesty, jak dělat lidem dobře. Chceme odhodit tabu z používání lubrikantů a pomůcek. Ukázat, že hraní si, objevování nových zážitků a sama sebe, je zábava.

Lubrikanty nejsou pouze pro anální sex, nebo pro případ vaginální suchosti. Mohou posloužit jako součást předehry (masážní lubrikant Ritual), nebo i jako chutná svačinka pro někoho, kdo není příznivcem orálního sexu (kokosový Coconal). Obohatí tak každou chvilku, která se tak stane ještě víc orgasmická. 

lepitko_05.png
lepitko_01.png
lepitko_03.png

Lubrikanty už nejsou pouze pro případ nepohodlí nebo análního sexu. Kvalitní lube dokáže zážitek zpříjemnit, zintenzivnit, prodloužit nebo namlsat na něco nového.

NATULI

lepitko_04.png
svicky.jpg

kdo za tím stojí

s kým již spolupracujeme

logo_flagranti_edited.jpg
logo_whoopdedoo_edited.jpg
logo_tantraela_edited.jpg
logo_drmax_edited.jpg

Máte zajímavý projekt, obchod nebo vidíte jinou možnou spolupráci s NATULI? Ozvěte se nám a detaily můžeme probrat u kávy, nebo skleničky prosecca.

bottom of page