top of page

náš příběh

A PROČ JSME TADY

2010

Krůčky ke kosmetice

 

Naš příběh rodinné firmy se začíná psát v roce 2010. Ladislav Huda, profesionální masér a lektor a nyní současný manager vývoje a výroby, nebyl spokojený s nabídkou běžných masážních olejů se kterými jako masér přicházel denně do styku. Se svou manželkou Lenkou, současnou jednatelkou a ředitelkou obchodu, se nakonec rozhodli, že si budou vyrábět vlastní tělové oleje, které nedráždí, jsou citlivé pro práci masérů a pro klienty s účinky a vůněmi přírodních esencí. 

2012

Založení firmy

Vznikla tak společnost NATUREVITAL a její první značka DERMAPRO, určená především profesionálům, která si během relativně krátké doby získala oblibu mezi velkými lázeňskými provozy a masérskými akademiemi. Postupně jsme portfolio značky pro profesionály rozšířili na přírodní produkty s anti-age péči, peelingové sole, tělová másla, mlhy, micelární vody a další. 

Vše vznikalo ve spolupráci s druhým jednatelem a produktovým manažerem, synem Lenky Hudové, Honzou Hrkalem. Ten dává našim značkám tvář, propojuje je ve funkční celek a vymýšlí kudy se posuneme dál. Jeden z posunů přišel o cca 6 let později.

2018

Lubrikant, anyone?

Při kupování lubrikantů v drogerii si Honza řekl, že by to mohlo jít dělat lépe. Plastová tuba, název přes celý produkt a večer žmolky. To musí jít! Pomalu se tak rodí myšlenka na řadu lubrikantů, která se bude lišit bohatším složením, designem a hravostí. Honza si to bere na starost a začíná vznikat NATULI. Od začátku měl tucha, že to nebude jen lubrikant na sex, ale i na hraní si a odhazování zábran. A v neposlední řadě designový doplněk.

2019

Testování, testování, testování

Na světě jsou první vzorky lubrikantů, které si vesele razí cestu ke všem kamarádům, rodině a komukoli, kdo byl ochotný zpříjemňovat si dlouhé večery. Pomáhali jsme lubrikovat Prahu a okolí, Chrudim, Pardubice, Plzeň a Brno. Sbírali jsme zkušenosti, vylepšovali a ladili. Sensual pro ženy si (nejen) kamarádky oblíbily, Coconal nahradil večerní svačinku napříč Českem, zrodilo se desítky romantiků s masážním Ritualem, zahřívalo se Primalem a dovádělo s Animalem. Rozdávaly se sexy hravá lepítka, které dodnes zdobí nejednu ledničku.

2020

(U)spokojenost

Kamarádi kamarádů volají, jestli se už dá NATULI někde koupit, že potřebujou víc. A jestli nemáme další sexy lepítka, že došly! To byl jeden ze signálů, že máme po dvou letech vývoj hotový a můžeme se pustit do posledních kroků. Zátěžové zkoušky, registrace produktů, tvorba eshopu a výběr nejkvalitnějšího skla, které po testování vyhráli holandští skláři.

A do čeho to budeme balit? Krabičky se vyhodí = zbytečný odpad. Chce to něco, co můžou lidé používat dál a zároveň to ochrání plně zabalený kufr. Ke slovu se dostávají látkové bagy z přírodního lnu s nepromokavou ochranou. Po dalším půl roce šití, vzorkování, potisku je hotový i poslední krok. Jsme ready!

2023

Tři skvělé roky & counting 

O tisíce spokojených zákazníků později si říkáme, že to vše stálo za to. Lidé se pro náš lubrikant vrací a to je pro nás to nejlepší ujištění, že to děláme správně.

V Chrudimi jsme také otevřeli první showroom s prosekárnou, drobným občerstvením a s masážním salonem / akademií. Zastavte se u nás, podívejte se na vše co nabízíme a dejte si k tomu skleničku něčeho šumivého.

Na závěr děkujeme všem, kteří si náš produkt koupili a věřili nám, i když jsme byli nová značka. Máme přichystáno plno novinek, které budeme postupně odhalovat světu a doufáme, že na této další cestě půjdete spolu s námi.

proč jsme tady

​Baví nás vymýšlet nové a vzrušující cesty, jak dělat lidem dobře. Chceme odhodit tabu z používání lubrikantů a pomůcek. Ukázat, že hraní si, objevování nových zážitků a sama sebe, je zábava.

Lubrikanty nejsou pouze pro anální sex, nebo pro případ vaginální suchosti. Mohou posloužit jako součást předehry (masážní lubrikant Ritual), nebo i jako chutná svačinka pro někoho, kdo není příznivcem orálního sexu (kokosový Coconal). Obohatí tak každou chvilku, která se tak stane ještě víc orgasmická. 

lepitko_05.png
lepitko_01.png

Lubrikanty už nejsou pouze pro případ nepohodlí nebo análního sexu. Kvalitní lube dokáže zážitek zpříjemnit, zintenzivnit, prodloužit nebo namlsat na něco nového.

NATULI

lepitko_04.png
lepitko_03.png

kdo za tím stojí

s kým již spolupracujeme

logo_flagranti_edited_edited.jpg
logo_whoopdedoo_edited_edited.jpg
logo_drmax_edited_edited.jpg
logo_playboy_edited.jpg
logo_notino_edited.jpg
logo_tantraela_edited_edited.jpg

Máte zajímavý projekt, obchod nebo vidíte jinou možnou spolupráci s NATULI? Ozvěte se nám a detaily můžeme probrat u kávy, nebo skleničky prosecca.

bottom of page